معاونت فرهنگی و اجتماعی
رسانه دانشجویی دات
EnAr ورود 0

فرم ثبت نام راهیان نور
"لطفاً پیش از ثبت نام موارد ذیل را مطالعه فرمایید."

سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۶۹
وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ﴿۱۶۹﴾
(ای پیامبر!) هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.


با سلام
از این که قرار است در این سفر سراسر نور، هم سفر هم باشیم بسیار خرسندیم.

لازم است پیش از شروع تکمیل پرسشنامه نکاتی را خدمت شما بزرگواران ذکر کنیم:
١. تکمیل دقیق این فرم به جهت انجام بیمه سفر لازم است و هرگونه نقص در اطلاعات بر عهده ثبت نام کننده می‌باشد، لذا اطلاعات خود را کامل و دقیق وارد نمایید.
٢. این پرسشنامه از چند بخش تشکیل شده است لطفا تمامی بخش ها را با دقت تکمیل نمایید.
٣. بعد از تکمیل پرسشنامه اطلاعات شما به نمایش گذاشته می‌شود لذا حتما اطلاعات خود را با دقت بررسی نمایید و در صورت اشتباه یا ناقص بودن تصحیح نمایید.
۴. در پایان بعد از تکمیل فرم و بررسی اطلاعات تان دکمه ارسال را بزنید تا اطلاعات شما ذخیره و ارسال گردد.
۵. برای ثبت نام لازم است که اسکن کارت ملی خود را بارگذاری نمایید پس یک اسکن از کارت ملی خود بگیرید. (در صورت نداشتن کارت ملی اسکن صفحه اول شناسنامه خود را بارگذاری نمایید.)***
۶. بعد از اینکه ثبت اطلاعات تان را انجام دادید از طریق سامانه پیامکی برای شما پیامکی مبنی بر ثبت موفق اطلاعات تان ارسال خواهد شد در صورت عدم دریافت این پیام بعد از گذشت ۲ روز با شماره روابط عمومی ارتباط بگیرید و از ثبت اطلاعات خود در فرم ثبت نام اطمینان حاصل فرمایید.

7. دانشجویان گرامی توجه داشته باشید بعد از ثبت نام ، پرداخت فاکتور صادر شده انجام شود، زیرا  در صورت عدم پرداخت فاکتور منقضی شده و باید مجدد ثبت نام انجام شود.
روابط عمومی برادران: 09022344636
روابط عمومی خواهران: 09306142481