بسمه تعالی

 

استاد گرامی

با سلام و احترام ،

  این برگ حاوی اطلاعات کاربری جنابعالی جهت استفاده از امکانات سیستم نرم افزار جامع آموزش گلستان می باشد . جهت استفاده از امکانات این سیستم می توانید با مراجعه به آدرس اینترنتی http://edu.hormozgan.ac.ir یا http://golestan.hormozgan.ac.irبا وارد نمودن نام و کلمه عبور وارد سیستم شوید . در این ارتباط توجه جنابعالی را به نکات ذیل جلب می نماید:

1- در اولین ورود به سیستم ملزم به تغییر کلمه و نام عبور خود می باشید.

2- نظر به اینکه امکان ثبت نمرات دروس از طریق این سیستم امکانپذیر است لذا حفظ نام و کلمه عبور از اهمیت ویژه ای برخوردار است. توصیه می گردد صرفا از کامپیوتر های مورد اطمینان ترجیحا از منزل یا دانشگاه جهت ورود به سیستم استفاده گردد و نیز سعی نمایید کلمه عبور خود را بطور دوره ای تغییر دهید.

3-      پس از ورود به سیستم با انتخاب منوی ((آموزش –استاد –لیست نمره استاد))  به منوی لیست نمره وارد گردید .

4-   برای مشاهده لیست نمره یک درس ابتدا ترم مورد نظر را وارد نمایید . جهت وارد نمودن ترم ابتدا سه رقم سمت راست سال مورد نظر و سپس شماره ترم را ورد نمایید . به عنوان مثال برای انتخاب نیمسال اول سال تحصیلی 87-86 کد 3861  برای نیمسال دوم 86-85 کد 3852 و برای نیسمال تابستان 86-85 کد 3853 را وارد نمایید.

5-   با وارد نمودن شماره و گروه درس مورد نظر و کلیک کردن بر روی گزینه جستجو از قسمت پایین صفحه به لیست نمره وارد گردید. چنانچه به شماره درس دسترسی ندارید می توانید با کلیک بر روی علامتهای سوال به ترتیب از سمت چپ به راست با انتخاب عنوان دانشکده ، گروه آموزشی و درس ، شماره درس را وارد نمایید.

6-      پس از باز شدن لیست نمره و وارد نمودن نمرات با انتخاب گزینه اعمال تغییرات از پایین صفحه نمرات را وارد نمایید.

7-      نمرات ، پس از وارد شدن به سیستم توسط دانشجویان قابل مشاهده بوده ولی در کارنامه دانشجویان ثبت نهایی نخواهد شد.

8-      برای انجام ثبت نهایی نمرات با بازگشت به صفحه اصلی و انتخاب منوی(( آموزش –استاد –قفل لیست نمره)) به صفحه مورد نظر وارد گردید.

9-   شماره ترم مورد نظررا وارد کرده و به روی گزینه جستجو کلیک نمایید. در این مرحله لیست دروس شما دراین نیمسال بصورت یک جدول نمایش داده خواهد شد.

10- باکلیک برروی وضعیت قفل نمرات می توان ثبت نمرات را نهایی کرد. توجه کنید که پس از ثبت نهایی نمرات ، نمره درس به هیچ عنوان قابل تغییر نخواهد بود.

11-   وضعیت قفل یک درس برابر ((قابل تغییر)) به معنی نهایی نشدن نمرات است و با کلیک بر روی آن وضعیت قفل برابر ((قفل استاد)) خواهد شد که این به معنی نهایی شدن و غیر قابل تغییر بودن نمرات است.

12-  توصیه اکید می گردد که حداقل 72 ساعت زمان بین ورود نمرات و قفل نمرات در نظر گرفته شود تا در این فاصله بتوان به تقاضاهای تجدید نظر دانشجویان رسیدگی واز صحت نمرات اطمینان حاصل گردد.

13-   در صورت وجود هر گونه مشکل مراتب را در اسرع وقت به کارشناس گروه یا دانشکده اطلاع دهید.

                                                                                                                                                                                

                                                                                                                                                                                    مدیریت امور آموزشی