نهاد رهبری
 
EnAr ورود 0

نام نویسی عتبات دانشگاهیان آغاز شد

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور، رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، از آغاز ثبت نام بیست و سومین دوره عتبات دانشگاهیان از امروز در سایت لبیک خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری پور، رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، با تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، دانشگاهیان مشتاق سفر زیارتی عتبات عالیات می‌توانند از 22 لغایت 28 دی‌ماه با مراجعه به سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir برای ثبت نام در کاروان‌های عتبات اقدام کنند.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور گفت: بیست و سومین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از اوایل بهمن ماه آغاز خواهد شد که جزئیات و نحوه ثبت نام در سامانه samaneh.labbayk.ir بیان شده است.

وی افزود: این دوره از اعزام دانشگاهیان که در بهمن و اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد، با مناسبت‌های ویژه‌ای چون میلاد با سعادت حضرت علی(ع)، مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و اعیاد خجسته شعبانیه همزمان خواهد بود و اعزام‌ها تا پیش از ماه مبارک رمضان به پایان خواهد رسید.

مطهری پورگفت: به دلیل قرار گرفتن مناسبت‌های خاص در این دوره، از داوطلبان تقاضا می‌شود که ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

11   4
بازدید امروز: 3    بازدید کل: 1099
captcha