چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام دانشجویان جدید الورود دانشگاه هرمزگان

ثبت نام دانشجویان جدید الورود دانشگاه هرمزگان

مدیرکل آموزش دانشگاه هرمزگان گفت: به‌طورکلی ثبت‌نام در دو مرحله انجام می‌شود، حضوری و غیرحضوری ثبت‌نام حضوری پس از مرحله غیرحضوری است و مرحله غیرحضوری همان ثبت‌نام اینترنتی است.

سعید نیازی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه خلیج‌فارس، عنوان کرد: ثبت‌نام ابتدا به‌صورت اینترنتی انجام‌شده است و در مرحله بعد به‌صورت حضور در دانشگاه و تکمیل مدارک انجام‌شده است. شروع کلاس‌ها بلافاصله بعد از اتمام زمان ثبت‌نام یعنی 31 شهریور خواهد بود.

وی بیان کرد: بعد از نوبت‌دهی و تنظیم مدارک و کنترل آن، در سالن ثبت‌نام کارت دانشجویی که شامل کارت تغذیه و کارت کتابخانه است در انتهای مرحله ثبت‌نام صادر می‌شود.


نیازی در پایان گفت: لازم به ذکر است تعداد کل پذیرفته‌شدگان در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری 2250نفر است که 315 نفر از این تعداد مربوط به شهرستان میناب است.

وی عنوان کرد: با توجه به این‌که توصیفات زیادی از این دانشگاه شنیده بودم، محیط مناسبی و روند کاری خوبی مشاهده کردم و برخورد کارکنان بسیار خوب و رضایت‌بخش بود.

زهره نعمتی‌زاده یکی دیگر از دانشجویان جدیدالورود  در رشته جغرافیا در گفت‌و‌گو با ایسنا، افزود: برگه‌های زیادی که در دستمان است سبب عدم تمرکز و سردرگمی‌مان شده است که خوشبختانه با کمک کادر اجرایی و سایر کارکنان توانستیم مرحله ثبت‌نام حضوری را پشت سر گذاریم.

وی اظهار کرد: به دلیل ازدیاد جمعیت مدت‌زمان ثبت‌نام کمی طولانی می‌شود اما به‌طورکلی اکثر دانشجویان از روند کاری راضی می‌باشند.

به گزارش ایسنا، ثبت‌نام دختران در دو روز ابتدایی و ثبت‌نام پسران در روز آخر انجام می‌شود. 

 


١٠:٣٦ - 1397/06/31    /    شماره : ١٢٥٤    /    تعداد نمایش : ١٠٩١خروج