چاپ        ارسال به دوست

آگهی جذب نیرو در شرکت پالایش نفت لاوان سال 1397

آگهی جذب نیرو در شرکت پالایش نفت لاوان سال 1397

شركت پالايش نفت لاوان با استعانت از خداوند متعال و با هدف توسعه کیفیت و کمیت تولید فرآورده های نفتی و کمک به خود کفایی و اشتغال ایران اسلامی در نظر دارد به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود در واحدهاي عملياتی و ستادی تعداد 85 نفر از داوطلبان مرد واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی در رشته ها و گرایش های مندرج در آگهی زیر از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و مؤسسات آموزشی عالی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی(عمومی،تخصصی)،مصاحبه فنی و گزینش بصورت قراردادی در چارچوب قانون کار و تأمین اجتماعی دعوت به همکاری نماید.

   تاریخ شروع ثبت نام: 97/12/07

  تاریخ پایان ثبت نام: 97/12/24

 متن آگهی

مواد آزمون

برای ویرایش اطلاعات کلیک نمایید. (لطفا از منوی اطلاح اطلاعات ثبت شده اقدام نمایید)

اصلاحیه مورخ 13/12/1397: طبق اعلام شرکت پالایش نفت لاوان، دارندگان کارت معافیت پزشکی دائم نیز می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند.

 توجه: داوطلبانی که به دلیل نقص مدارک یا اطلاعات ثبت نامی، تایید نشده اند می توانند حداکثر تا تاریخ 17/01/98 ساعت 15 نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی و یا تکمیل مدارک اقدام نمایند.

 

تذکر مهم: لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند و در صورتی که از طريق كافي‌نت اقدام به ثبت‌نام مي‌نمايند، تاکید می شود که  تمام مراحل ورود اطلاعات ثبت نامی را شخصاً انجام داده و یا بر انجام امور مربوطه، در کافی نت نظارت مستقیم داشته باشند.

در خصوص کیفیت تصاویر ارسالی شامل عکس، کارت ملی، مدرک تحصیلی و وضعیت نظام وظیفه (اين موضوع براي داوطلباني كه ثبت نام آنان توسط ديگران انجام مي شود قبلاً رخ داده است) تاكيد مي‌گردد علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت نامي، حتماً نسبت به كنترل کیفیت تصاویر ارسالي دقت نماييد . بديهي است در صورت ارسال تصاویر با کیفیت نامناسب تمامی مسوولیت ها بر عهده داوطلب خواهد بود.

 

اطلاعیه مورخ 24/01/1398:  با توجه به شرایط پیش آمده برای برخی از هموطنان در اثر سیل ، ضمن ابراز همدردی به اطلاع می رساند: طبق موافقت شرکت پالایش نفت لاوان، آزمون استخدامی این شرکت از روز جمعه مورخ 30 فروردین ماه 98 به روز جمعه مورخ 13 اردیبهشت ماه 98 تغییر می یابد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون: دوشنبه مورخ 09/02/1398

 


٠٩:٠٠ - 1397/07/11    /    شماره : ١٢٦٤    /    تعداد نمایش : ١٧١٢٩٣خروج