چاپ        ارسال به دوست

مدیر امور آموزشی دانشگاه

راهنمای ثبت نام مرحله دوم غیر حضوری بصورت ارسال پست پیشتاز مدارک

بسمه تعالی

اطلاعیه شماره (3)

راهنمای مرحله دوم ثبت نام پذیرفته شدگان رشته های با آزمون و همچنین با سوابق تحصیلی سال 1401-1400 دانشگاه هرمزگان (محل تحصیل شهرستان بندرعباس) و مجتمع آموزش عالی میناب (محل تحصیل شهرستان میناب )


مرحله دوم ثبت نام :

پذیرفته شدگان لازم است پس از انجام مرحله اول ثبت نام اینترنتی، مدارک زیر را به ترتیب آماده و از روز سه شنبه مورخ 1400/07/06 الی سه شنبه  1400/07/20از طریق پست پیشتاز به دانشگاه هرمزگان به آدرس زیر ارسال نمایند:


بندرعباس - کیلومتر 9 جاده میناب - پردیس دانشگاه هرمزگان - مدیریت امور آموزشی - کد پستی (7916193145 )


مهم: پذیرفته شدگان لازم است یکی از چک لیست های مدارک مورد نیاز ثبت نام متناسب با نظام آموزشی خود را  دانلود کرده و پس ازپرینت و کنترل مدارک ارسالی براساس آن، بر روی بسته پستی مدارک نصب و به دانشگاه ارسال نمایند.

لینک دانلود چک لیست مدارک مورد نیاز ثبت نام مخصوص نصب بر روی پاکت ارسال مدارک


مدارک لازم برای ثبت نام:


1.رسید یا تاییدیه ثبت نام غیر حضوری (اینترنتی ) و برگ اطلاعات ثبت شده توسط دانشجو در پذیرش غیر حضوری

2. 3 قطعه عکس 4*3 تمام رخ تهیه شده در سال جاری

3. تصویر برابر با اصل تمام صفحات شناسنامه هرکدام دو نسخه

4.تصویر برابر با اصل  کارت ملی به صورت پشت و رو دو نسخه

5. مدارک تحصیلی


* نظام قدیم آموزش متوسطه:


اصل یا گواهی مدرک تحصیلی دوره چهار ساله یا دوره شش ساله دبیرستان یا هنرستان با مهر و امضاء با درج نوع دیپلم، بخش و شهرستان محل اخذ دیپلم به همراه دو نسخه کپی


* نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی:


اصل مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه با مهر و امضاء و با درج بخش و شهرستان محل اخذ مدرک به همراه دو نسخه کپی


اصل مدرک یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی با مهر و امضاء با درج رشته تحصیلی، بخش و شهرستان محل اخذ مدرک به همراه دو نسخه کپی


* نظام آموزشی جدید (6-3-3)


اصل مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه با مهر و امضاء با درج بخش و شهرستان محل اخذ مدرک


- تمام مدارک تحصیلی باید تایید شده و دارای مهر و امضاء باشد.(مدارک بدون مهرو امضاء فاقد اعتبار می باشد)

پذیرفته شدگانی که در زمان پست مدارک بدلیل بر گزاری امتحانات جبرانی در نیمه دوم شهریور ماه موفق به ارائه و ارسال گواهی فراغت از تحصیل خود (دیپلم و پیش دانشگاهی ) نگردیده اند لازم است برگ تعهد  را از لینک زیر دریافت، تکمیل و به همراه سایر مدارک به دانشگاه ارسال نمایند. لینک دانلود  

6. مدرک نظام وظیفه (مخصوص برادران )


دانشجویان پسر مشمول که  از معافیت تحصیلی استفاده می نمایند  لازم است جهت اطلاع از نحوه دریافت برگه درخواست معافیت تحصیلی خود و اخذ مجوز از دفاتر پلیس +10 مطابق با اطلاعیه زیر از تاریخ 1400/07/10 اقدام نمایند.

لینک دانلود اطلاعیه مخصوص درخواست معافیت تحصیلی دانشجویان مشمول ورودی سال 1400 مقطع کارشناسی دانشگاه هرمزگان و مجتمع آموزش عالی میناب (لینک مذکور تا تاریخ 1400/07/10) غیرفعال می باشد.

مهم : هرگونه تغییر در خصوص رویه درخواست معافیت تحصیلی از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. لذا تاکید می گردد اطلاعیه های بعدی را با دقت دنبال نمائید.

تذکر مهم:

فرصت اقدام برای درخواست معافیت تحصیلی و ارسال آن به دانشگاه تا تاریخ 1400/07/30 خواهد بود.

در صورتی که به هر دلیل مجوز ادامه تحصیل از دفاتر پلیس +10 برای شخص پذیرفته شده صادر نگردد ثبت نام وی لغو و از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.

پذیرفته شدگانی که دارای کارت هوشمند پایان خدمت و معافیت دائم می باشند لازم است کپی برابر  با اصل آن را به همراه سایر مدارک به دانشگاه پست نمایند.

دانشجویان انصرافی می بایست کپی برگ انصراف و لغو معافیت تحصیلی خود را همراه با مدارک ارسالی به دانشگاه پست نموده و اصل آن را نزد خود نگهداری نمایند.

7. کارنامه سلامت جسم و روان:


همه پذیرفته شدگان لازم است با مراجعه به لینک زیر پس از تکمیل پرسشنامه سلامت جسم و روان، کارنامه صادره را پرینت و به همراه سایر مدارک به دانشگاه ارسال نمایند.


https:// portal.saorg.ir/mentalhealth


8. تکمیل پرسشنامه علائق ورزشی:

همه پذیرفته شدگان لازم است پرسشنامه را از اینجا دانلود و پس از پرینت، تکمیل و به همراه سایر مدارک به دانشگاه ارسال نماید.

9.فرمهاي ثبت نام:


* پذیرفته شدگان لازم است فرم های مورد نیاز را پس از دریافت و پرینت، تکمیل و به همراه سایر مدارک به دانشگاه ارسال نمایند. (تمام فرم ها باید دارای امضاء و اثر انگشت باشد. )


لینک دانلود فرم شماره 1 مخصوص همه پذیرفته شدگان اعم از روزانه و نوبت دوم(شبانه) - یک برگ


لینک دانلود فرم شماره 4 مخصوص پذیرفته شدگان دوره روزانه منطقه 1، رزمندگان و ایثارگران - یک برگ


لینک دانلود فرم شماره 5 مخصوص پذیرفته شدگان دوره روزانه سهمیه مناطق 2و3 - یک برگ

 لینک دانلود فرم شماره 12 مخصوص معرفی دانشجویان کارمند برای ثبت نام و ادامه تحصیل در دانشگاه


توجه: جهت دریافت فرمهای ثبت نام  بر روی هر فرم کلیک نمایید.


10. کپی دفترچه بیمه (در صورت دارا بودن)


11. اصل فرم انصراف قطعی از تحصیل و گواهی تسویه حساب کامل تایید شده از دانشگاه و اداره کل امور دانشجویان داخل (مخصوص دانشجویان انصرافی و اخراجی )


* فرم شماره (2) صفحه (265) دفترچه راهنمای ثبت نام رشته های با سوابق تحصیلی (مخصوص پذیرفته شدگان رشته های با سوابق تحصیلی)


* فرم شماره (2) صفحه (72) دفترچه شماره 1 راهنمای ثبت نام (مخصوص پذیرفته شدگان رشته های با آزمون)


 


تذکرات خيلي مهم:


*اداره کل آموزش پس از دریافت مدارک و تشکیل پرونده از تحویل اصل مدارک تا پایان دوره تحصیلی به دانشجو معذور می باشد بنابر این پذیرفته شدگان محترم لازم است قبل از پست مدارک به دانشگاه از همه مدارک تحصیلی خود کپی برابر با اصل تهیه و نزد خود نگهداری نمایند.


* در صورت نقص در مدارک ثبت نام، موضوع در اولین فرصت پس از تشکیل و بررسی پرونده از طریق سیستم گلستان به دانشجو اعلام گردیده و دانشجو موظف به پیگیری و رفع نقص از پرونده خود در اسرع وقت می باشد.


*انجام ثبت نام غیر حضوری (اینترنتی) و ارسال از طریق پست پیشتاز  الزامی بوده و در صورت عدم ارسال مدارک به دانشگاه به منزله انصراف از تحصیل تلقی شده و برای شخص پذیرفته شده پرونده تحصیلی تشکیل نمی گردد.


*میهمانی و انتقال دانشجویان از مجتمع آموزش عالی میناب به دانشگاه هرمزگان در تمام رشته ها ممنوع می باشد.


* شروع کلاس ها از روز شنبه 1400/07/10 بصورت غیر حضوری با استفاده از سیستم های آموزش الکترونیکی و مجازی می باشد (برنامه و نحوه ورود به کلاس ها ی مجازی متعاقباً از طریق همین سایت اعلام می شود.

* مراحل صدور و تحویل کارت دانشجویی با توجه به شرایط ناشی از همه گیری ویروس کرونا متعاقباً اطلاع رسانی می گردد.


  • آئین نامه آموزشی از اینجا قابل دریافت است.

  • به دانشجویان ورودی جدید اکیداً توصیه می‌گردد متن آئین نامه را به دقت مطالعه نمایند.

 


با تشکر

مدیریت امور آموزشی دانشگاه هرمزگان


 


 

 


١٤:٢٣ - 1400/06/29    /    شماره : ١٩٢١    /    تعداد نمایش : ٧٩١١



خروج