چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس آموزش عالی تحقیقات و فناوری سازمان برنامه‌وبودجه کشور از دانشگاه هرمزگان

بازدید رئیس آموزش عالی تحقیقات و فناوری سازمان برنامه‌وبودجه کشور از دانشگاه هرمزگان

 


دکتر میرزا بزرگ رئیس امور آموزش عالی، تحقیقات و فناوری سازمان برنامه‌وبودجه کشور به‌اتفاق هیئت همراه (جناب آقای دکتر آقاجانی، معاون محترم هزینه‌ای و جناب آقای مهندس قربانی، کارشناس محترم آن امور)، با حضور در دانشگاه هرمزگان، با رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه  دیدار و گفتگو نمودند.

همچنین دکتر میرزا بزرگ،  از قسمت‌های مختلف دانشگاه و پروژه‌های در حال ساخت سلف‌سرویس، دیوار پیرامونی پردیس دانشگاه، مجموعه خوابگاه دختران، آزمایشگاه مجهز آبزیان  و مرکز همایش‌ها بازدید نمودند.

 حسن میرزا بزرگ در بازدید از بخش‌های مختلف دانشگاه  اظهار کرد: دانشگاه هرمزگان یکی از مهم‌ترین مراکز علمی جنوب کشور است و پیشرفت آن برای سازمان برنامه‌وبودجه از اهمیت بالایی برخوردار است.

رئیس امور آموزش عالی، تحقیقات و فناوری سازمان برنامه‌وبودجه کشور گفت: در این استان وجود چنین دانشگاهی بسیار موجب خوشحالی است و برای برطرف کردن مشکلات زیرساختی خود، باید موردتوجه قرار گیرد که امیدواریم در سازمان برنامه‌وبودجه بتوانیم کمک بیشتری به دانشگاه هرمزگان برسانیم.

شایان‌ذکر است در نشست مشترک دکتر علی‌اکبر شیخی فینی رئیس دانشگاه و دکتر میرزا بزرگ رئیس امور آموزش عالی سازمان برنامه‌وبودجه کشور که با حضور معاونین و جمعی از مدیران ارشد دانشگاه برگزار شد ضمن ارائه گزارش عملکردی از برنامه‌های توسعه‌ای و اقدامات صورت پذیرفته ارائه شد. همچنین در زمینه برنامه‌های پیشرو، وضعیت اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای دانشگاه، درحال‌توسعه بودن دانشگاه، پیشرفت‌های مطلوب حاصل‌شده، همچنین شرایط خاص و شتاب منطقه در توسعه حوزه دریایی و صنایع کلیدی، بحث و تبادل‌نظر صورت پذیرفت.

جناب آقای دکتر میرزا بزرگ ضمن قدردانی از تلاش‌ها و اقدامات مؤثر صورت پذیرفته،  قول همراهی کامل و مساعدت برای تحقق برنامه‌های مصوب را اعلام نمودند.

 


١٣:٥٦ - 1399/11/15    /    شماره : ١٧٨٦    /    تعداد نمایش : ٤١٩خروج