چاپ        ارسال به دوست

مدیر امور آموزشی دانشگاه

اطلاعیه های مهم مخصوص پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سال 1399

 

پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سال تحصیلی 1399 لازم است اطلاعیه های شماره 1 تا  4 را به دقت مطالعه و با توجه به وضعیت خود اقدام نمایند.  

اطلاعیه مهم (1

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی سال 1399 می رساند جهت مشاهده نقص پرونده ثبت نامی خود به سامانه گلستان - پردازش اطلاعات جامع مراجعه و با قرار دادن نشانگر موس بر روی کلمه  "ندارد" درج شده رو بروی عبارت  اجازه ثبت نام: از کمبود مدارک خود اطلاع حاصل نمایند.

- بدیهی است در صورت عدم پیگیری و ارسال موارد نقص تا تاریخ 99/11/30 به اداره آموزش دانشگاه، ثبت نام شما لغو و از سیستم آموزشی دانشگاه حذف خواهید شد. 

 

                                                                                             مدیریت امور آموزشی دانشگاه 

____________________________________________________________________________________________________________________

 

اطلاعیه مهم (2)

دانشجویانیکه از سیستم آموزشی گلستان پیامک اخطار مغایرت در معدل دریافت نموده اند لازم است در اسرع وقت نسبت به دریافت فرم شماره 7 و تکمیل و ارسال آن به دانشگاه اقدام نمایند بدیهی است ثبت نام قطعی پذیرفته شدگان دارای مغایرت در معدل منوط به دریافت مجوز از سازمان سنجش آموزش کشور می باشد و دانشگاه هیچ مسولیتی در این خصوص نخواهد داشت. 

جهت دریافت فرم شماره 7 کلیک نمایید.

 

                                                                                                             مدیریت امور آموزشی دانشگاه

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

اطلاعیه مهم (3)

 

به اطلاع دانشجویان پسر مقطع کارشناسی پذیرفته شده سال تحصیلی 99 دانشگاه، که از معافیت تحصیلی استفاده می نمایند می رساند چنانچه تاکنون مجوز ثبت نام خود صادر شده  از دفاتر پلیس +10 به اداره آموزش دانشگاه تحویل ننموده اید لازم است حداکثر تا تاریخ 99/11/30 مطابق با دستور العمل درخواست معافیت تحصیلی مندرج در سایت دانشگاه اقدام و مجوز فوق را  به (واحد پذیرش و امور مشمولین) دانشگاه تحویل نمایند. 

بدیهی است در صورت عدم ارائه مجوز فوق به دانشگاه، ثبت نام شما لغو و با وضعیت اخراج به معاونت وظیفه عمومی هرمزگان معرفی خواهید شد. 

 

                                                                                                             مدیریت امور آموزشی دانشگاه

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

 

اطلاعیه  (شماره 4

 

به اطلاع پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سال 1399 که تا تاریخ 99/6/31 موفق به اخذ مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی نگردیده اند می رساند چنانچه در امتحانات دی ماه شرکت و موفق به اخذ مدرک گردیده اید لازم است در اسرع وقت با در دست داشتن اصل مدرک تحصیلی خود به دانشگاه مراجعه نمایید بدیهی است ثبت نام قطعی و ادامه تحصیل این دسته از پذیرفته شدگان منوط به مکاتبه و اخذ مجوز از سازمان سنجش می باشد. 

 

اخطاریه مهم:

چنانچه پذیرفه شدگان بدون داشتن هر یک از مدارک فوق با تاریخ اخذ 99/6/31، اقدام به انجام ثبت نام اینترنتی و ارسال مدارک (بصورت پست) نموده  و در نیمسال اول مشغول به تحصیل بوده و در امتحانات پایان نیمسال شرکت نموده اند مطابق با دستور العمل سازمان سنجش و پیرو اطلاعیه ثبت نامی، کلیه واحدهای گذرانده شده حذف و وضعیت لغو قبولی برای فرد در سیستم گلستان درج خواهد شد. 

 

                                                                                    مدیریت امور آموزشی دانشگاه 

 

 


١١:٢٦ - 1399/11/08    /    شماره : ١٧٧٩    /    تعداد نمایش : ٢٧٦٩خروج