چاپ        ارسال به دوست

مدیر امور آموزشی دانشگاه

اطلاعیه ثبت نام مقدماتی (انتخاب واحد مرحله اول)

بسمه تعالی


اطلاعیه ثبت نام مقدماتی  (انتخاب واحد مرحله اول)


 

زمان ثبت نام : 1399/08/24 الی 1399/08/28

نشانی ثبت نام: سامانه جامع آموزشی گلستان https://golestan.hormozgan.ac.ir

منوی ثبت نام / عملیات ثبت نام مقدماتی / ثبت نام مقدماتی

نکات مهم :

  • شرکت همه دانشجویان (از جمله دانشجویان نیمسال آخر برای فارغ التحصیلی در نیمسال آینده) در ثبت نام مقدماتی الزامی است

·        دانشجویانیکه اقدام به ثبت نام مقدماتی ننمایند از شرکت در اولین روز اختصاص یافته برای سال ورود خود در ثبت نام اصلی محروم می گردند و فقط می توانند در آخرین روز بازه ثبت نام اصلی، انتخاب واحدنمایند. بدیهی درخواست بررسی اشکالات انتخاب واحد این دانشجویان که ناشی از عدم ثبت نام مقدماتی باشد قابل بررسی نخواهد بود

  • قبل از ثبت نام با ورود به صفحه اول گلستان و پس از کمی مکث، بر روی دریچه باز شده در قسمت راهنما، با کلیک روی عبارت "راهنمای دانشجو" و سپس با کلیک روی عبارت " راهنمای پردازش ثبت نام مقدماتی "، مراحل و نحوه ثبت نام را بدقت مطالعه کنند.
  • بمنظور انجام مطلوب ثبت نام با استاد راهنمای خود در ساعات تعیین شده توسط آنها مشورت نمایند. لازم است پس از انجام ثبت نام، با مراجعه به استاد راهنما_ در مهلت مقرر بازه ثبت نام مقدماتی - ثبت نام انجام شده دانشجو توسط استاد راهنما در سامانه گلستان تایید گردد.
  • دانشجویانیکه دسترسی آنها به سامانه گلستان توسط اداره آموزش مسدود می باشد موظفند تا مشخص شدن وضعیت قطعی آموزشی خود درخواست دروس انتخابی خود را در پیشخوان خدمت گلستان ارائه نمایند. در غیر اینصورت ثبت نام اصلی آنان با اشکال مواجه می شود.
  • در زمان انتخاب واحد اصلی، در صورت لزوم دانشجو مجاز به تغییر حداکثر 9 واحد نسبت به ثبت نام مقدماتی است. در هنگام ثبت نام اصلی دانشجو موظف است نسبت به اصلاح دروس در چارچوب قوانین آموزشی اقدام نماید.
  • دانشجو در این مرحله تنها به انتخاب دروس اقدام می نماید و تعیین گروه درس در زمان انتخاب واحد اصلی انجام خواهد گرفت.
  • دانشجویان متقاضی میهمانی یا انتقال به دانشگاههای دیگر و دانشجویان متقاضی تمدید میهمانی در دانشگاه هرمزگان و همچنین دانشجویانی که در نیمسال اول 1399-1400 مرخصی تحصیلی اخذ نموده اند لازم است در ثبت نام مقدماتی این دانشگاه شرکت نمایند.


                                                   مدیریت امور آموزشی دانشگاه

 

 


١٣:٥٣ - 1399/08/20    /    شماره : ١٦٧٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٣٥خروج