چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک دکتر علی اکبر شیخی رئیس دانشگاه هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

پیام تبریک دکتر علی اکبر شیخی رئیس دانشگاه هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

پیام تبریک دکتر علی اکبر شیخی رئیس دانشگاه هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

رئیس دانشگاه هرمزگان در پیامی فرا رسیدن سال نو را به تمامی دانشگاهیان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه هرمزگان، متن پیام تبریک دکتر شیخی به این شرح است:

باسمه تعالی

 یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار 

یا محول الحول و الاحوال  

حول حالنا الی احسن الحال

 

همکاران ارجمند دانشگاه هرمزگان

 

بهار فصل رویش است و شادابی، فصل ایمان و شکوه جلوه خداوند است، آری بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین آیه های سر سبزی و حیات را به تلاوت نشسته است.

نوروز باستانی کهن ترین جشن گیتی و رشته پیوند نسل های گذشته و حال است که با آموزه های اسلامی تحکیم یافته و همواره بازگشت به زیبائی و خوبی را برای  اقوام و فرهنگ های مختلف این مرز و بوم به ارمغان آورده است.

خداوندگار عالم را سپاسگزاریم در سالی که گذشت خانواده دانشگاه هرمزگان  توانست با کوششی زیاد برای رسیدن به اهداف عالیه خود در جهت سیاست های توسعه عدالت در اعتلای علمی و فرهنگی، رشد و بالندگی تحقیقات و فناوری و ارتقاء خدمت رسانی به آحاد جامعه گام های بلندی بردارد و به موفقیت های چشمگیری دست یابد.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دانشگاهیان در سالی که گذشت و با استعانت از آفریدگار جهان فرا رسیدن بهاران شکوهمند را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است به شما و خانواده محترمتان تبریک گفته و از  آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران کهنسال، مسالت می نمایم.

امید است با  یاری از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم مهدی موعود (عج) با پیروی از رهبری های حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت  آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) با بهره گیری از توانمندی های شایسته خویش و در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز و سر بلند باشید.

 علی اکبر شیخی

 رئیس دانشگاه هرمزگان


٠٧:٤٥ - 1399/01/01    /    شماره : ١٥٤٢    /    تعداد نمایش : ٦٨٤خروج