چاپ        ارسال به دوست

بیستمین نمایشگاه هفته پژوهش فناوری استان هرمزگان در سال 98 افتتاح شد

بیستمین نمایشگاه هفته پژوهش فناوری استان هرمزگان در سال 98 افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه هرمزگان : با حضور مقامات استانی، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان هرمزگان گشایش یافت و دانشگاه های استان، مراکز علمی و پژوهشی، شرکت های دانش بنیان و دستگاه های اجرایی آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری خود را در معرض دید عموم قرار دادند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه هرمزگان در حاشیه افتتاح این نمایشگاه  اظهار داشت: همه ساله برای ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری و به نمایش گذاشتن آخرین دستاوردهای مراکز علمی و فناوری و پژوهشی استان به مدت یک هفته این نمایشگاه در بندرعباس برگزار می شود.

وی افزود: در این نمایشگاه دانشگاه های دولتی، آزاد و پیام نور و فرهنگیان استان، پژوهشکده های مستقر در استان، پارک علم و فناوری، مراکز رشد، R&D (تحقیق و توسعه) صنعت و همچنین دستگاه های اجرایی حضور دارند و آخرین دستاوردهای خود را در معرض نمایش گذاشته اند.

دکتر حسین زینعلی پور گفت: این نمایشگاه از امروز آغاز به کار کرد و تا روز چهارشنبه به صورت صبح از ساعت 8 ونیم تا 13 و عصر از ساعت 16 تا 20 برای بازدید عموم باز است .

وی در پایان افزود: روز پنج شنبه نیز در محل دانشگاه علوم پزسکی از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه ها، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری، صنعت و دستگاه های اجرایی تجلیل خواهد شد.

 


٠٩:٤٣ - 1398/09/16    /    شماره : ١٤٩٧    /    تعداد نمایش : ٥٤٤خروج