چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس دانشگاه هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد روزخبرنگار

پیام تبریک رئیس دانشگاه هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد روزخبرنگار

دکترعلی اکبر شیخی رئیس دانشگاه هرمزگان فرا رسیدن 17 مرداد، روز خبرنگار  را به تمامی  فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه هرمزگان ، درمتن پیام تبریک دکتر شیخی آمده است:
17
مرداد روز شهادت خبرنگارشهيد صارمي، درحقيقت روز پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای است که برای دسترسی، تولید و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند. این روز یادآور مجاهدت های زنان و مردان حقیقت طلبی است که با هدف روایت حقیقت، پرچم افراشته " آگاهی بخشی" را بر دوش کشیده و فروتنانه و بی ادعا، شمع وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.
دانشگاه هرمزگان به عنوان یک مرکز علمی، آموزشی، تحقیقاتی و فرهنگی فرارسیدن روزخبرنگار را گرامی داشته و بدین وسیله از تلاش های همه صاحبان  اندیشه و قلم و اصحاب رسانه، خبرنگاران، گزارشگران، تصویربرداران، مدیران پایگاه های خبری و اطلاع رسانی به پاس رسالت قلم و فعاليت هاي صادقانه و كوشش هاي بي شائبه و بي دريغي كه شما براي تعالي همه جانبه ايران اسلامي در وادي دانش و معرفت گام بر مي داريد صمیمانه سپاسگزاراست.
اميداست در پناه ايزد متعال در تمامي شئونات زندگي و در راه اعتلاي فرهنگ و هنراسلامي براساس آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران سرافراز و سربلند باشيد.


١٧:٥٣ - 1397/05/17    /    شماره : ١٢٢٢    /    تعداد نمایش : ٣٠٢خروج