اولین المپیاد بازی های ساحلی دانشگاهی
 
En ورود

قهرمانی دانشگاه هرمزگان در مسابقات ساحلی دانشجویان کشور

قهرمانی دانشگاه هرمزگان در مسابقات ساحلی دانشجویان کشور

قهرمانی دانشگاه هرمزگان در مسابقات ساحلی دانشجویان کشور

دانشگاه‌های برتر المپیاد ورزش‌های ساحلی دانشجویان دختر و پسر سراسر کشور در پس از برگزاری ۱۰۰ رقابت فشرده در بندرعباس معرفی شدند.

براساس نتایج بدست آمده در این رقابت‌ها در بخش دختران دانشگاه‌های زابل و غیر انتفاعی زند شیراز مقام به طور مشترک مقام سوم، پیام نور هرمزگان مقام دوم و دانشگاه هرمزگان مقام اول را از آن خود کرده و جام‌های این رقابت‌ها را بردند.

همچنین در بخش پسران دانشگاه هرمزگان مقام سوم، دانشگاه تهران مقام دوم و دانشگاه مازندران مقام اول را بدست آورده و لوح‌های این رقابت‌ها را تصاحب کردند.

اما در رقابت های تیمی اولین المپیاد ورزش های ساحلی دانشجویان دختر و پسر کشور در بخش پسران در رشته والیبال ساحلی دانشگاه تهران مقام سوم، دانشگاه شهید باهنر کرمان مقام دوم و غیر انتفاعی امام رضا (ع) مقام اول را به خود اختصاص دادند.

دانشگاه زابل در رشته فوتبال ساحل مقام سوم، دانشگاه جیرفت مقام دوم و دانشگاه هرمزگام مقام اول بخش پسران را از آن خود کردند و در رشته کشتی هم دانشگاه مازندران مقام اول، دانشگاه تهران مقام دوم و صنعتی اصفهان مقام سوم را کسب کردند.

دختران دانشگاه شیراز در رشته والیبال ساحلی مقام سوم، دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز مقام دوم و پیام نور هرمزگان مقام اول را بدست آوردند و در رشته دوگانه مقام اول را دانشگاه هرمزگان، مقام دوم را دانشگاه زابل و مقام سوم را پیام نور اصفهان به خود اختصاص دادند.

0
بازدید امروز: 2    بازدید کل: 1026