چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست شورای دانشگاه هرمزگان با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

برگزاری نشست شورای دانشگاه هرمزگان با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

نشست شورای دانشگاه هرمزگان با حضور دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، هیات همراه، دکتر علی اکبر شیخی فینی رئیس دانشگاه و اعضای شورای دانشگاه به میزبانی دانشکده علوم و فنون دریایی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی، دکتر شیخی فینی رئیس دانشگاه هرمزگان در ابتدای برنامه گفت : حضور دکتر فرهادی و هیأت همراه در این دانشگاه را بسیار امیدبخش خواند و به ارائه آماری در مورد اقدامات انجام شده طی دو سال گذشته در حوزه‌های عمرانی،فرهنگی، آموزشی و پژوهشی و فعالیت‌های دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پرداخت.
در ادامه این نشست دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: امروز شاهد این امر هستیم که دانشگاه هرمزگان که یک دانشگاه با عمر متوسط است، در بعد کارآفرینی و ارتباط با صنعت بسیار موفق بوده است.

دکتر فرهادی با بیان اینکه دانشگاه هرمزگان یک دانشگاه منحصر به فرد از نظر فعالیت‌های آموزش عالی در رشته‌های علوم دریایی است، بیان کرد: خوشبختانه عملکرد دوسال اخیر دانشگاه بسیار چشم‌گیر بوده و دانشگاهی پرکار، فعال و کم حاشیه بوده است که به سرعت در ابعاد مختلف در حال رشد است. وی با اشاره به اقدام انجام شده دانشگاه در زمینه ارتباط با صنعت، اظهار داشت: دانشگاه هرمزگان در این زمینه ارتباط خوبی با صنایع مختلف برقرار کرده است که در این زمینه باید از زحمات دکتر شیخی ریاست محترم دانشگاه و همکاران ایشان قدردانی کرد.


١٥:١٣ - 1395/11/27    /    شماره : ٧٦٩    /    تعداد نمایش : ١١٦٠خروج