ايتنا - آخرين عناوين وب و اينترنت
  • شدیدترین حملات سایبری در انتخابات 96(Sat, 27 May 2017 05:12:05 GMT)
  • چند نکته امنیتی درباره خریدهای آنلاین(Sat, 27 May 2017 04:47:15 GMT)
  • انتخابات پیش رو: کـنترل در بـرابـر آزادی(Wed, 17 May 2017 08:24:52 GMT)
  • جهش ارتباطات جهان؛ از متن تا تصویر(Wed, 17 May 2017 04:34:36 GMT)
  • هیچ تفاوتی در ارائه خدمات ارتباطی بین کاندیداها نباید باشد(Tue, 16 May 2017 05:16:42 GMT)
  • افزایش ۴ برابری گردش اطلاعات در داخل کشور(Mon, 15 May 2017 06:40:45 GMT)
  • مرورگر بومی جایگزین پروژه ناموفق فایرفاکس ایرانی(Sat, 13 May 2017 07:06:48 GMT)
  • همه‌چیز درباره رای‌گیری الکترونیکی(Sat, 13 May 2017 04:27:38 GMT)
  • فیلتر "کارانه" ارتباطی با دولت ندارد(Mon, 08 May 2017 10:48:40 GMT)
  • قابلیت امنیتی تازه به مرورگر اج اضافه شد(Sun, 07 May 2017 05:49:06 GMT)



  • ايتنا - آخرين عناوين فناوری شخصی
  • یکپارچگی سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار با سیستم مدیریت محتوا (Sat, 27 May 2017 11:15:06 GMT)
  • را‌ه‌اندازی صندوق کمک 500 میلیون دلاری سامسونگ به کسب و کارهای کوچک (Sat, 27 May 2017 08:48:24 GMT)
  • اضافه شدن واژه «شیپل» به فرهنگ لغت‌ (Sat, 27 May 2017 07:56:40 GMT)
  • سیستم اطلاعات و سرگرمی اندروید گوگل برای خودروها (Sat, 27 May 2017 07:53:26 GMT)
  • رایانه های کنجکاو در راهند (Sat, 27 May 2017 05:24:38 GMT)
  • تجارت مبتنی بر هوش مصنوعی (Wed, 24 May 2017 13:14:53 GMT)
  • وفق پذیری با بلاک‌چین و تمرکززدایی (Wed, 24 May 2017 13:08:15 GMT)
  • انواع هوش مصنوعی (Wed, 24 May 2017 11:35:18 GMT)
  • هدفونی که صدای خاطراتتان را تا ابد زنده نگه می دارد! (Tue, 23 May 2017 06:31:43 GMT)
  • گزاره ارزش مدیریت فرآیند کسب و کار (BPM) چیست؟ (Mon, 22 May 2017 07:17:33 GMT)